Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

SME TU PRE VÁS UŽ 20 ROKOV

„Našou činnosťou by sme radi prispeli k celkovému zvýšeniu dôvery v realitné kancelárie na Slovensku. Preto všetko zaisťujeme nielen podľa zákona a dobrých mravov, ale taktiež podľa etických zásad spoločnosti“.

Obchodná a realitná spoločnosť PRESTIGE Group s.r.o., bola založená v júni 2003. Jej hlavnou činnosťou je sprostredkovanie kúpy, predaja a prenájmu nehnuteľností pre fyzické a právnické osoby. Prioritou obchodnej spoločnosti je poskytovanie kvalitných služieb pre klientov a zabezpečovať komplexný servis na vysokej úrovni.

  • Poradenstvo v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.
  • Bezplatná prezentáciu Vašej nehnuteľnosti na internetových portáloch a našej web stránke - www.pgr.sk.
  • Príprava kompletnej dokumentácie k prevodu vlastníckych práv k nehnuteľnosti.
  • Príprava kompletnej dokumentácie k prenájmu nehnuteľnosti.
  • Zabezpečíme Vám vypracovanie znaleckých posudkov, geometrických plánov.
  • Ak si nájdete nehnuteľnosť radi Vám poskytneme kompletný servis.
  • Poradenstvo pri čerpaní Hypotekárneho úveru (bezplatne).
  • Sprostredkovanie stavebných prác, maliarske práce, podlahy,
  • Sprostredkovanie ocenenia nehnuteľností znalcom.

V prípade, že máte nejaké otázky, alebo chcete predať - kúpiť - prenajať nehnuteľnosť, ozvite sa nám prostredníctvom formulára Kontakt | PGR, alebo použite niektorý z kontaktov uvedených na tejto stránke.:

www.pgr.sk

www.realitycomfortpd.sk


Ak chcete podporiť a venovať 2% z daní pre občianske združenie Budúcnosť pre deti, ďakujeme.

www.pgr.sk/buducnost-pre-deti

Svojim klientom poskytujeme presne to, čo na trhu s nehnuteľnosťami potrebujú a to je prehľad, serióznosť, stabilitu, komplexné služby a starostlivosť.  Kvalitný a rýchly servis pre klienta je pre nás veľmi dôležitý a preto pokiaľ sa na nás obrátite, stačí jeden telefonát a my všetko zariadime (osobnú návštevu nehnuteľnosti, poradenstvo ohľadom ceny, daňovej problematiky, nafotenie nehnuteľnosti, zaistenie všetkých potrebných údajov, zaradenie do kvalitnej rozsiahlej inzercie a oslovenie klientov z našej databázy, vypracovanie potrebných zmlúv, zápis do katastra nehnuteľností až po prepis energií na nového majiteľa.

Na základe reakcií našich klientov, my sme tí, ktorí pre Vás zabezpečia všetko podľa zákona. Na viac v súlade s dobrými mravmi a etickými zásadami našej spoločnosti. Vďaka skúsenostiam a osobnému prístupu dokážeme pochopiť túžby a očakávania klientov a predať tak príbeh ich nehnuteľnosti.

Sme vám k dispozícii do pondelka do piatka, od 09.00 do 17.00 a po vzájomnom dohovore. Ochotne vám poradíme a spoločne vždy nájdeme najvýhodnejšie riešenie. Našou prioritou sú spokojní klienti, ktorí vedia, že nám môžu plne dôverovať.

Preferujeme kvalitu nad kvantitou. 

Radi Vám pomôžeme splniť si Váš sen o novom bývaní.