Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

6 dôvodov prečo spolupracovať  s nami

/ Správne stanovenie ceny a Stratégia predaja

Pre úspešný predaj Vašej nehnuteľnosti je veľmi dôležité správne nastavenie ceny. Na začiatku našej spolupráce urobíme aktuálne trhové posúdenie Vašej nehnuteľnosti a odporučíme plán predaja.  Z predaja Vášho domu, bytu alebo pozemku takto získate maximálne možnú cenu.

Predávate svoju  nehnuteľnosť? Kupujete nehnuteľnosť? Musíte splniť podmienky spojené s kúpou novej nehnuteľnosti a neviete si rady? Riešite nečakanú životnú udalosť či predaj nehnuteľnosti v rámci majetkového vyrovnania? Na každú situáciu je riešenie. Navrhneme Vám stratégiu a postaráme sa o to, aby všetko prebehlo podľa stanoveného postupu.

Správne stanovenie ceny

/ Profesionálny marketing a príprava nehnuteľnosti na predaj

Inzerujeme na všetkých platených internetových portáloch. Máte istotu, že Vaša nehnuteľnosť bude inzerovaná na najvyhľadávanejších realitných portáloch ako napr.: Nehnutelnosti.sk; Topreality.sk;   Reality.sk; X-reality.sk; Novostavby.sk; Byty.sk;  Chaty.sk; Najom.sk; Reality.24hod.sk; Novostavba.sk; Svetnehnutelnosti.sk a na mnohých ďalších. Samozrejmosťou sú sociálne siete: (Facebook, Instagram, YouTube).

Nielen v realitách platí, že prvý dojem je najdôležitejší. Vašu nehnuteľnosť je preto potrebné pripraviť na predaj pomocou menších úprav interiéru a exteriéru, prípadne vizualizáciu od architekta. Prostredníctvom Home Stagingu sa zvýši atraktivita Vašej nehnuteľnosti a oslovíme tak väčší počet záujemcov.

Prof. marketing

/ Komunikácia so záujemcami

Záujemca vždy chce vidieť osobne nehnuteľnosť, ktorá ho zaujala. Prehliadky organizujeme s dostatočným predstihom a tak, aby sme nenarušili Vaše súkromie. Vždy zabezpečíme, aby záujemca  získal dostatočné informácie o Vašej nehnuteľnosti potrebné na to, aby sa mohol správne rozhodnúť pre jej kúpu.

Kom. so zauj.

/ Forma financovania

Nie každý záujemca má dostatok vlastných finančných prostriedkov na kúpu nehnuteľnosti. Spoľahnite sa na nás a my Vám poradíme najvýhodnejší spôsob financovania a pripravíme všetky potrebné podklady pre banku, vrátane zabezpečenia vyhotovenia znaleckého posudku.

Forma fin.

/ Bezpečný právny servis a prevod nehnuteľnosti

Poskytneme  Vám kompletný a bezpečný právny servis. Naša realitná kancelária má právnika, špecialistu na realitné právo, využívame prevod nehnuteľností autorizovanými zmluvami. Zmluvy vždy pripravujeme na mieru každému klientovi. Postaráme sa o vyhotovenie všetkých zmluvných dokumentov (rezervačná zmluva, zmluva o budúcej kúpnej zmluve, kúpna zmluva,  darovacia zmluva, návrh na vklad do katastra nehnuteľností, atď..).     

Bezp. pravny servis

/ Odovzdanie nehnuteľnosti, prepis energií a iné

U nás to predajom nehnuteľnosti nekončí.  Vždy sme osobne prítomní pri odovzdaní nehnuteľnosti a postaráme sa o všetky administratívne úkony (vrátane vyhotovenia odovzdávacieho protokolu). Vyriešime za Vás taktiež všetky formuláre, potrebné k prepisu energií. Nezabúdame ani na dane z nehnuteľností.

Odovzdanie nehn.